Послуги /

Ось послуги, які ми пропонуємо


Сalltech Outsourcing візьме на себе всі комплексні завдання та офісну роботу від Вашого імені, надавши такі сервіси, як: клієнтська підтримка в телефонному, чат та e-mail режимах, наданя послуг віддаленого офісу з використанням послуги "Back Office", призначення ділових зустрічей, реклама товарів та послуг, підтвердження онлайн замовлень а також маркетингові дослідження (CATI / CAWI) включно з опитування клієнтської лояльності і "таємний покупець". А також ми завжди відкриті до співпраці з Вам у нових цікавих проєктах за Вашим індивідуальним запитом.

Вихідні послуги:

Інформаційні листи

Послуги нашого кол-центру можуть надаватися через інформаційні канали такі як телефон, e-mail, чат і IVR . Ми можем створювати і передавати персональні або будь-які новини Вашої компанії від вашого імені, використовуючи, як наші власні бази даних, так і будь-які дані надані Вами.

Призначення зустрічей

У сучасному глобалізованому світі, призначення зустрічей є наріжним каменем у створенні нового бізнесу та його розширенні. Сalltech Outsourcing зекономить Ваш час і візьме на себе процедуру з встановлення первинних контактів і ділових бесід чи зустрічей у будь-якому форматі за Вашою потребою.

Дзвінки існуючим клієнтам

За Вашим запитом, ми готові організувати роботу з "теплими" дзвінками до Ваших існуючих клієнтів з метою надати їм інформацію про нову продукцію або послуги, та зробити ефективну рекламу.

Маркетингові дослідження

Сalltech Outsourcing стане Вам помічником у проведенні маркетингових досліджень з використанням методологій CATI/CAWI, за результатами яких Ви зможете проаналізувати і побачити минулі і сучасні тенденції ринку, промоніторити потреби різних споживачів, і, відповідно, зробити вагомі висновки для Вашого бізнесу щодо майбутніх дій та рішень, також ви можете отримати "зворотній звязок" від ваших клієнтів використовуючи послугу "Опитування клієнтської лояльності". CallTech також запропонує вам таку необхідну послугу як моніторинг якості роботи працівників компанії, з використанням послуги "Таємний покупець"

Вхідні послуги:

Гаряча лінія

Адаптовуючи нашу роботу під Ваш ринок і потреби, Calltech Outsourcing пропонує послуги з клієнтської підтримки від загального обслуговування клієнтів до технічного саппорту, використовуючи як телефонні дзвінки, так і усі сучасні джерела комунікації (e-mail, соціальні мережі, онлайн- чати). Серед наших переваг відзначаємо, що ми володіємо широким вибором мов, організовуємо роботу з увагою на часовий пояс нашого Клієнта, а також забезпечуємо оптимальну координацію кожного з проєктів.

Віддалений офіс

Глобальні корпорації постійно повинні покращувати їх оперативну ефективність для досягнення вищої продуктивності. Бізнес - менеджери часто працюють над розробкою стратегії для досягнення низької вартості структури, підвищенням продуктивності праці та поліпшенням якості. CallTech Outsourcing - Ваш надійний аутсорсинговий партнер, якому ви можете довірити підвищення продуктивності, поліпшення якості за мінімальні терміни і мінімальну оплату. CallTech Outsourcing пропонує, як комплексні послуги віддаленого офісу, так і індивідуальні завдання за Вашим запитом.

Інтернет підключення

Використовуємо широкосмугове підключення до інтернету, з використанням 2 інтернет провайдерів щоб забезпечити безперебійну роботу нашої компанії а також сучасний бездротовий зв'язок, що робить ризик втрати з'єднання з Інтернетом через проблеми на лінії набагато нижчим.

Телефонія

Використання:високоякісних VOIP технологій, з високою якістю голосового зв'язку для будь-яких країн світу.Наявність резервного телефонного провайдера, що виключає втрати часу в разі технічних проблем з основним.Сучасні системи PBX і IVR, які дозволяють оптимально маршрутизувати, автоматизувати та безпечно керувати великим обсягом вхідних і вихідних дзвінків.

Підтримка програм

Працюємо з усіма видами веб-додатків, а також використовуємо програмне забезпечення CRM. Гарантуємо моніторинг продуктивності в режимі реального часу для забезпечення Клієнту статистики та аналітики.Безпека Клієнта для нас головне, тому ми дбаємо про достатню кількість апаратного та програмного забезпечення для захисту від вірусів та інших потенційно шкідливих програм, щоб знизити ймовірність втрати будь-яких даних, а також надати Вам високий рівень конфіденційності.