Послуги /

Ось послуги, які ми пропонуємо


Наша компетентна команда візьме на себе всі комплексні завдання та офісну роботу від вашого імені, а також виконання будь-яких інших аутсорсингових завдань, таких як: клієнтську підтримку, призначення зустрічей, рекламу товарів та послуг, оголошення подій, збір коштів та маркетингові дослідження, (CATI / CAWI), використовуючи сучасні технології офісу, тим самим гарантуючи ваше повне задоволення. У нас є рішення будь-якої специфічної офісної проблеми.

Вихідні послуги:

EMAIL, факси, інформаційні листи

Послуги нашого кол-центру можуть надаватися через інформаційні канали такі як факс і e-mail. Ми можем створювати і передавати персональні або будь-які новини Вашої компанії від вашого імені, використовуючи, як наші власні бази даних, так і будь-які дані надані Вами.

Призначення зустрічей

У сучасному глобалізованому світі, призначення зустрічей є наріжним каменем у створенні нового бізнесу. Це дуже ефективний маркетинговий інструмент для більшості підприємств. І немає нічого сильнішого, нічого більш ефективного, ніж персональна зустріч.

Дзвінки існуючим клієнтам

Ми контактуємо з існуючими клієнтами щоб ​​представити їм нову продукцію або послуги, використовуючи сучасні технології, що збільшує кількість покупців і прибутку з року в рік.

Маркетингові дослідження

Маркетингові дослідження є потужним інструментом, який допоможе вашому бізнесу у прийнятті правильного рішення. За допомогою маркетингових досліджень і телефонних опитувань, ви зможете проаналізувати і побачити минулі тенденції ринку, потреби різних груп учасників і споживачів. CallTech спеціалізується на наданні допомоги компаніям, щоб краще зрозуміти ринок і їх клієнтів. Ми є Вашим надійним партнером для телефонних опитувань з багаторічним досвідом роботи з десятками відомих компаній з різних країн світу. Ми розуміємо, що нашим клієнтам необхідно тільки якісне дослідження ринку, тому ми дбаємо про необхідні навички наших маркетингових агентів. Все це в поєднанні з доступною ціною не несе в собі великих витрат. Ми використовуємо сучасні технології таким чином, щоб наша ціна була настільки доступною, наскільки це можливо.

Вхідні послуги:

Підтримка клієнта

Хіба це складно підтримувати своїх клієнтів і при цьому економити свій бюджет? CallTech надає кращих кваліфікованих фахівців, багатомовну підтримку, ефективні технології та доступні ціни. Широкий вибір мов - наші агенти говорять всіма основними європейськими мовами. Це допомагає надавати підтримку кожному вашому окремому клієнту незалежно від його місця знаходження, при цьому не витрачаючи додаткових зусиль, необхідних для координації в різних місцях. Ми пропонуємо підтримку 24/7/365, а також великий вибір послуг: від загального обслуговування клієнтів до технічної підтримки. Звичайно, якісна підтримка клієнтів розрізняється в різних сферах бізнесу, і ми можемо допомогти вам досягти вашої мети в цій сфері. Ми адаптуємо нашу роботу під Ваш ринок і потреби, враховуючи всі Ваші побажання.

Віддалений офіс

Глобальні корпорації постійно повинні покращувати їх оперативну ефективність для досягнення вищої продуктивності. Бізнес - менеджери часто працюють над розробкою стратегії для досягнення низької вартості структури, підвищенням продуктивності праці та поліпшенням якості. CallTech - Ваш надійний аутсорсинговий партнер, якому ви можете довірити підвищення продуктивності, поліпшення якості за мінімальні терміни і мінімальну оплату. CallTech пропонує, як комплексні послуги віддаленого офісу, так і індивідуальні завдання за Вашим запитом.

Інтернет підключення

Ми використовуємо найсучасніші технології, які найкраще підходитимуть для бізнесу та надаватимуть нашим клієнтам підтримку, яку вони заслуговують. Наш кол-центр використовує як звичайне, так широкосмугове підключення до інтернету, а також сучасний бездротовий зв'язок, що робить ризик втрати з'єднання з Інтернетом через проблеми на лінії набагато нижчим, ніж в звичайних лініях. Загальна пропускна здатність-понад 100 Мбіт / с по локальній мережі.

Телефонія

Ми використовуємо високоякісні VOIP технології,з високою якістю голосового зв'язку для будь-яких країн світу. Для наших вихідних дзвінків ми також використовуєм резервного телефонного провайдера, що виключає втрати часу в разі технічних проблем з основним провайдером. У роботі Call Tech використовує IVR систему, ми підтримуємо сценарій IVR платформи, що дозволяє оптимально маршрутизувати та автоматизувати вхідні та вихідні дзвінки, а також PBX систему, яка може легко та безпечно керувати великим обсягом вхідних і вихідних дзвінків . Автоматичний набір номерів-вихідні дзвінки проводиться автоматично, що гарантує максимальну продуктивність роботи операторів. Записи дзвінків і моніторинг кожної робочої станції дозволяє відповідати суворим вимогам безпеки і контролювати якість роботи.

Підтримка програм

Ми використовуємо веб-додатки, а також програмне забезпечення CRM , для того щоб працювати з декількома сайтами і обробляти результати незалежно від місця розташування. У нас є моніторинг в режимі реального часу продуктивності кожного оператора, наприклад, запис його роботи, скріншоти, моніторинг використання робочих програм. У роботі Call Tech ми розуміємо, наскільки важливим є забезпечення безпеки цінної інформації для наших клієнтів, тому ми використовуємо достатню кількість апаратного та програмного забезпечення для захисту від вірусів та інших потенційно шкідливих програм, щоб знизити ймовірність втрати будь-яких даних і надати нашим клієнтам високий рівень конфіденційності. Ми також гарантуємо безперервний робочий процес завдяки резервному інтернет провайдеру і дизельному генератору електрики.