Про нас /

Нижче ви можете знайти більш детальну інформацію про нашу компанію

CallTech Outsourcing був заснований у 2005 році як багатомовний аутсорсинговий контакт-центр. З того часу ми пропонуємо стандартний пакет послуг контакт-центру, які необхідні для успішного бізнесу наших клієнтів.

З самого початку ми, в CallTech, віримо, що тільки кваліфікований сервіс має значення ,і це дає нам можливість створювати успішні взаємовигідні довгострокові ділові відносини з нашими клієнтами.

І саме для цієї мети у нашій 18-річній роботі ми об’єднали оснащення сучасними технологіями, які адаптується під вимоги кожного клієнта і, що не менш важливо, захист програмного забезпечення, що зараз є також однією зі складових довіри у галузі аутсорсингу.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні і ми допоможемо вам не тільки заощадити на виконанні ваших бізнес процесів ,але і зробимо це швидко і якісно!

Наша команда

Генеральний виконавчий директор

У компанії Call Tech ми віримо, що кожен клієнт - унікальний, тому до кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід, надаючи йому найякісніші послуги, які він заслуговує. Успіх нашого клієнта - це наш успіх.

Фінансовий директор

Ми робимо акцент на кваліфікованих працівниках, ми впевнені, що тільки добре організована командна робота, де кожен член команди знає своє місце і свою роль, що працює чітко як швейцарські годинники, приведе нас до успіху.

Менеджер

Робота в команді не означає, що всі роблять те саме, або всі в змозі зробити роботу один одного. Це більше загальний спосіб роботи, де сума більша, ніж її частини. Ми працюємо окремо, щоб зробити кожну частину кожного проекту найкраще.

HR менеджер

Ніхто не може побудувати для нас команду, з якою нам буде комфортно і продуктивно працювати - ніхто, крім нас! Це головне правило, якого ми дотримаємось в нашій компанії Calltech International.

Супервайзер проектів

Ми завжди знаходимося в тісному контакті з нашими клієнтами, і ми готові надати їм всю необхідну інформацію, і це допомагає зрозуміти всі їхні потреби і весь час тримати кращий рівень нашої співпраці.

IT менеджер

Вам потрібні високоякісні дзвінки - ми надамо це Вам. Завдяки надійній, стабільній і покращеній технології ми можемо дзвонити звідусіль і всім. Співпраця з нами сприятиме розвитку і процвітанню Вашого бізнесу та відкриє його всьому світу. І ви побачите, що "комунікація" - це не тільки facebook або skype.

Супервайзер проектів

Сила команди - це кожен окремий член. Сила кожного члена - команда. Ми працюємо разом, щоб досягти мети клієнтів. Цей чіткий напрямок і домовлені цілі є основою ефективної командної роботи.

Супервайзер проектів

Ми спілкуємось зі світом. Кожна людина індивідуальна. Ми намагаємося знайти підхід до кожного агента і клієнта, створюючи таким чином хорошу команду для роботи.

HR-менеджер

Багато людей проживають своє життя не уявляючи якими можуть бути їхталанти, і чи мають вони їх взагалі. В CallTech ми допомагаємо нашим співробітникам відкрити їхні таланти і відполірувати їх до блиску.

Порібен супервайзер

Ви можете бути тим, кого ми шукаємо

Відгуки клієнтів:

Я підтверджую, що ми працювали і продовжуємо працювати з CallTech з 2007 року, протягом всього цього часу вони надавали величезну підтримку нашому бізнесу у сфері збільшення прибутків і підтримки клієнтів. Їхня робота стала великим фактором в успіху нашої асоціації, допомагаючи нам залучити багато нових клієнтів, для того, щоб виконати цілі і завдання нашої некомерційної організації. Я можу з упевненістю рекомендувати CallTech як солідний і надійний кол-центр, а також експерта у своїй галузі.

Ми працюємо з CallTech з 2006 року. З тих пір вони проводять численні телефонні опитування та маркетингові дослідження в Європі і в інших країнах (Мексика, Південна Африка). Ми дуже задоволені гнучкістю CallTech і якістю отриманих результатів. CallTech довів протягом останніх років, що є надійним партнером для міжнародних досліджень.

Я підтверджую що працюю з CallTech з травня 2007 року, протягом цього часу вони надавали моєму бізнесу бездоганну підтримку в сфері листування через смс та адміністративної роботи. Протягом цього часу персонал CallTech був дуже корисним і пунктуальним, надаючи нам відмінний сервіс. Я можу настійно рекомендувати CallTech як професійну і надійну аутсорсингову компанію (кол-центр).